Facebook
etykiety samoprzylepne na rolce

Stwórz etykiety samoprzylepne na rolce, które będą w stanie sprzedać Twój produkt!

Czy kiedykolwiek rozważałeś nad tym, jakie znaczenie ma etykieta w marketingu? Faktem jest, że elementy graficzne pełnią bardzo ważną rolę w identyfikacji firmy na rynku. Klient nie zwróci bowiem uwagi na produkty, które nie wyróżniają się kolorowym, opakowaniem, ciekawą grafiką na etykiecie czy też blaskiem, który zdecydowanie przyciąga wzrok. Rebranding to nieodłączny element współczesnego marketingu. Chcąc nie zostać w tyle, zarówno wielkie i małe firmy zmieniają swój wizerunek, dopasowując wizualnie produkty do współczesnych wymagań konsumentów. Podstawowa rola etykiety jest oczywista – ma ona za zadanie informować odbiorcę o produkcie. Jednak etykiety samoprzylepne na rolce kryją w sobie znacznie więcej magii. Już dziś dowiedz się więcej o ich ukrytych funkcjach.

Ukryte funkcje, jakie skrywają etykiety samoprzylepne na rolce

To właśnie etykieta promuje markę, podnosząc przy tym prestiż danego towaru. Sugeruje, że proponowane rozwiązanie jest znacznie bardziej innowacyjne i ciekawsze niż opcja stworzona przez konkurencję. Z pozoru oczywisty element produktu, jakim jest etykieta, odgrywa naprawdę dużą rolę w sprzedaży – ukazują to liczne badania. Atrakcyjna etykieta sprawia, że produkt jest sprzedawany znacznie częściej niż inne, podobne mu gadżety (bez etykiety, która przyciąga wzrok). Wciąż uważasz, że niekoniecznie tak jest i że klienci niekoniecznie bazują na etykietach? Wyobraź więc sobie, że jesteś w zagranicznym sklepie, gdzie nie znasz żadnego produktu. Mimo to, musisz wybrać choćby jeden, dowolny towar. Już przy wyborze tak podstawowych produktów jak jajka, mleko czy jogurt naturalny pojawia się kłopot, gdyż bez znajomości etykiet reprezentujących marki, musisz poświęcić więcej czasu by zdobyć chociażby podstawowe informacje na temat produktu. Cały proces się wydłuża, ponieważ studiujesz etykiety. Z drugiej jednak strony, znajomość etykiet przyspiesza proces zakupowy – wszystko przez to, że już wiesz dokładnie, co oferuje dany produkt, jaki ma skład oraz certyfikaty, dlatego też nie trzeba dłużej zastanawiać się nad podjęciem decyzji. Przykłady sprowadzają się do jednego wniosku: etykieta ma ogromne znaczenie i przekłada się na rozpoznawalność wizerunku marki, a przy tym sprzyja sprzedaży. Oznacza to, że aby Twoje produkty zaistniały i wyróżniły się spośród produktów konkurencyjnych, musisz mieć naprawdę dobrą etykietę przyciągającą wzrok. W Grafpress jesteśmy w stanie pomóc Ci to osiągnąć!

W Grafpress tworzymy spersonalizowane etykiety samoprzylepne na rolce

Dobra wiadomość: nie musisz być profesjonalnym grafikiem, by stworzyć projekt etykiety. W Grafpress zrobimy to za Ciebie! Nasz doświadczony zespół wykwalifikowanych twórców doskonale wie, jak dobrać kształt, wielkość, a także krój liter oraz przekaz, który za sobą niosą. Zwracamy uwagę na spójność kompozycji, zastosowane symbole i całą stylistykę projektu. Tworzymy projekty, w których każdy element składowy etykiety współgra z innymi, dzięki czemu sama kompozycja pozostaje spójna, jest ciekawa oraz z powodzeniem przyciąga wzrok. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i przekażesz nam swój pomysł, a my wyprodukujemy etykiety samoprzylepne na rolce, które przypadną Ci do gustu! To naprawdę takie proste. Nasz doświadczony zespół z pasją i zaangażowaniem przystępuje do każdego zlecenia, cały czas pozostając w kontakcie z zamawiającym. To właśnie Klient ma u nas ostatnie słowo!