Facebook

Zaprezentuj swoje produkty, jak należy! Etykiety zamów w Grafpress

Etykiety produktowe stanowią specyficzny rodzaj naklejek, służących do znakowania towarów. Ich kształt, kolor i forma powinny przyciągać uwagę i być spójne z charakterem danego produktu. Wbrew pozorom to właśnie etykiety w dużej mierze decydują o tym, czy towar dobrze się zaprezentuje. Jako ambitny producent powinieneś dopilnować, aby Twoje produkty wyróżniały się na sklepowych półkach. Możesz to zrobić, podejmując współpracę z naszą Drukarnią – w Grafpress produkujemy etykiety, jakich nie ma nikt inny!

Postaw na etykiety w oryginalnym stylu, a zyskasz uwagę konsumentów

Żeby sprzedać produkt, najpierw trzeba go należycie oznaczyć. Z tym zadaniem najlepiej poradzą sobie etykiety samoprzylepne, przeznaczone do znakowania opakowań różnego typu. Dobrą praktyką jest zamawianie naklejek, dedykowanych na dany produkt, np. na butelki, na woreczki, kosmetyki albo kanistry. Poszczególne towary różnią się od siebie na wielu poziomach, a inny kształt, wielkość czy warunki przechowywania powinny być uwzględnione podczas wyboru etykiety. W Grafpress rekomendujemy wybór dedykowanych rozwiązań, ściśle dopasowanych do potrzeb Klienta.

Każde zamówienie wymaga indywidualnego podejścia, inaczej dostarczone zostaną przypadkowe naklejki, które albo się sprawdzą, albo nie. Budując wizerunek marki i chcąc pozyskać nowych klientów, unikaj chadzania na skróty. Etykiety na produkty zamawiaj u sprawdzonych producentów, obsługujących firmy z różnorodnych branż. Nasza Drukarnia oferuje kompleksowe usługi poligraficzne, w ramach których projektujemy i drukujemy etykiety najwyższej jakości. Przekonaj się, co potrafimy, zamawiając wydruk próbny.

Jesteśmy gotowi stworzyć etykiety na rozmaite produkty. Sprawdź!

Mrożonki, kosmetyki, leki, butelki: każdy produkt wymaga stworzenia personalizowanej etykiety. Dobór podłoża do druku i kleju oraz decyzja o tym, w jakiej formie naklejki zostaną dostarczone Klientowi to kwestie, wymagające szczegółowego zaplanowania. Dlatego w Grafpress tak dużą wagę przykładamy do procesu projektowania etykiet produktowych. Działamy profesjonalnie, z uwzględnieniem potrzeb Klienta. To pozwala nam zaopatrywać w etykiety firmy z wielu branż: od spożywczej, przez kosmetyczną, aż po farmaceutyczną, przemysłową i rolniczą. Jeśli szukasz firmy, która fachowo zajmie się produkcją etykiet na produkty, zapraszamy do kontaktu!