Facebook

Zadbaj o atrakcyjne oznaczenie butelek i sprzedawaj więcej, niż dotychczas!

Oprócz ważnej funkcji informacyjnej, etykiety mają też inne zadanie: skupiają uwagę konsumentów na danym produkcie i zachęcają do tego, by go nabyć. Jeżeli etykieta zostanie mądrze zaprojektowana i starannie wykonana, może służyć jako funkcjonalne narzędzie, napędzające sprzedaż. Przekonaj się o tym, jak wielką moc mają nowoczesne etykiety produktowe. W tym wpisie opowiadamy więcej o naklejkach, przeznaczonych na butelki.

Etykiety na butelki odgrywają dużą rolę w sprzedaży produktów

Wprowadzenie na rynek nowego produktu wymaga skutecznej reklamy, w przeciwnym razie nawet najlepszy towar nie będzie się dobrze sprzedawał. Wiedzą o tym m.in. producenci napojów gazowanych, soków i alkoholi, działający w niezwykle konkurencyjnej branży. W ich interesie leży, aby zainwestować w pierwszorzędnej jakości etykiety na butelki. Powód? Oryginalna i kreatywna naklejka to swoista wizytówka produktu wpływająca na to, czy klient zdecyduje się na jego zakup. Odpowiednio wyeksponowana butelka może wzbudzić ciekawość konsumenta i sprawić, że przyjrzy się jej z bliska – nawet, jeśli wcześniej tego nie planował. Atrakcyjny wygląd to oczywiście nie wszystko. Etykieta musi dostarczać niezbędnych informacji, głównie na temat składu produktu, kraju pochodzenia czy terminie przydatności. Jeżeli napój jest produktem ekologicznym, warto umieścić taką wzmiankę na naklejce. Badania pokazują, że coraz więcej konsumentów czyta etykiety i chętnie wybiera to, co zdrowe i wyprodukowane w sposób przyjazny dla środowiska.

Projektujemy i drukujemy etykiety na butelki. Zdaj się na ekspertów!

W firmie Grafpress od lat zajmujemy się produkcją elementów oznaczenia produktów różnego typu. Jednym z nich są butelki, na które polecamy etykiety samoprzylepne, zaprojektowane na indywidualne zamówienie. Specjalizujemy się w druku trwałych etykiet, wyróżniających się nowoczesnym designem i czytelnym przekazem. Stosujemy wysokiej jakości klej i najlepsze podłoże. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje oczekiwania względem etykiet, a zaproponujemy ciekawe rozwiązanie. Dysponujemy niezawodnymi maszynami, pozwalającymi nam świadczyć usługi na wysokim poziomie. Wyjdź na przeciw potrzebom swoich klientów i zamów etykiety, które przełożą się na sukces sprzedażowy!