Facebook

Przedstawiamy różnorodne naklejki reklamowe. Odkryj unikatowe etykiety na produkty!

Nowoczesne patenty promocyjne to codzienność dla każdego wartościowego przedsiębiorstwa. Aby zwrócić uwagę potencjalnego klienta należy dbać o content, wizerunek i reklamę własnej marki. Odpowiednie działania marketingowe przyczynią się do wzrostu zainteresowania Twoimi produktami. Jeżeli chcesz doprowadzić asortyment do perfekcji, zadbaj o jego wygląd i jednolitość. Zapoznaj się z ofertą drukarni Grafpress i postaw na designerskie rozwiązania!

Tworzymy etykiety produktowe dla każdej branży. Poznaj zastosowanie naszych naklejek!

Niezależnie od branży, każdy przedsiębiorca pragnie, aby jego produkty wyróżniały się wśród konkurencji. Aby uzyskać ponadczasowy efekt na swoich wyrobach, trzeba doprecyzować warstwę graficzną na opakowaniach. Z zespołem Grafpress uzyskasz piękne i oryginalne wzory na wszystkich komponentach. Zajmujemy się produkcją naklejek m. in. na: kosmetyki, butelki, kanistry, woreczki bądź na folie. Nasze oznakowania przybierają różne kształty, od okrągłych, po nieregularne. Dzięki personalizacji produktów, Ty sam zdecydujesz o formacie, wielkości i wzorze etykiet samoprzylepnych. Dopasujemy idealny element do Twoich potrzeb!

Każda firma klei się do naszych etykiet! Zagłęb się w samoprzylepną siłę!

Nasze produkty cechują się dużą wytrzymałością i solidnością. Są odporne na czynniki chemiczne oraz mechaniczne. Oryginalne etykiety na produkty oferujemy na arkuszu lub w formie rolki. Jeżeli interesuje Cię spory nakład lub jedynie garstka oznakowań – spokojnie, jesteśmy elastyczni. Naklejki charakteryzują się odpowiednią przyczepnością oraz estetycznym designem. Nasze produkty są właściwie ponacinane, a co za tym idzie, swobodniej będziesz mógł odczepić je od zabezpieczenia. Przedstaw nam swoją propozycję, a my przygotujemy wycenę i zrealizujemy idealny projekt! Podnieś sprzedaż artykułów z etykietami wysokiej jakości. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego zamówienia. Nasz zespół Grafpress wyprodukuje niekonwencjonalne naklejki, które pozytywnie wpłyną na odbiór Twojej marki.