Facebook

Letnie smaki zamknięte w butelkach. Za co kochamy przetwory?

W nawiązaniu do domowych spiżarek, nie sposób pominąć tematu przetworów. W wielu domach tuż po sezonie zbiorów zaczyna się masowa produkcja soków, nalewek czy przecierów – przepisy na nie często mają po kilkanaście lat i są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Przy okazji każda z gospodyń dodaje coś od siebie, dzięki czemu wszystkie przetwory są wyjątkowe. Uwielbiamy dary natury zamknięte w buteleczkach. Są niczym eliksiry, mogące rozjaśnić dzień – jednak, zupełnie jak magiczne trunki z bajek, należy je odpowiednio oznaczyć.

Etykiety na butelki. Wyjaśniamy, dlaczego warto je stosować

Wyobraź sobie, że odwiedzasz babcię mieszkającą na wsi. Jest już po zbiorach, a w spiżarce czekają na ciebie liczne przetwory – w tym Twój ulubiony sok z wiśni. Zbierałeś je sam, w dodatku przez prawie cały dzień, w obawie przed tym że szpaki skorzystają na nich bardziej niż Ty. W spiżarce jest ciemno, zaś butelki nie są oznaczone; zdając się na swoją pamięć, łapiesz butelkę z intensywnie czerwonym płynem. Zadowolony wychodzisz na dwór, otwierasz butelkę i bierzesz kilka solidnych łyków…po czym krzywisz się niezmiernie. Tak, właśnie pomyliłeś sok buraczany z wiśniowym. Sytuacja mogłaby potoczyć się zupełnie inaczej, gdyby każdy z przetworów został odpowiednio oznakowany – nie wszyscy bowiem mają pamięć jak gospodyni, która zawsze wie co gdzie jest. Warto jest zawczasu uniknąć przedstawionej sytuacji, zawczasu zaopatrując się w etykiety na butelki. W Grafpress zajmujemy się profesjonalną produkcją etykiet samoprzylepnych – zaopatrujemy zarówno duże firmy spożywcze, jak i gospodarstwa, gdzie w lecie sezon na przetwory jest w pełni. Nasze etykiety wykonywane są z dbałością o każdy szczegół, a my towarzyszymy naszym Klientom w całym procesie zamówienia.

Piękna grafika i najlepszy materiał – czyli to, co cechuje nasze etykiety

Mając na uwadze wysoką potrzebę estetyki wielu naszych Klientów, oferujemy możliwość zaprojektowania grafiki według wizji osoby zamawiającej. Umieszczana jest ona na wytrzymałych etykietach, odpornych na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Nasze etykiety na butelki tworzone są z wielką precyzją; dbamy o to, by trzymały się na produktach jak najdłużej i pozwalały na lepsze zorganizowanie swojej spiżarni pełnej soków, nalewek czy własnoręcznie wykonanych przetworów słonych. Wybierając współpracę z nami, w efekcie otrzymujesz jakościowy plik etykiet na butelki, które dumnie ozdobią każdy produkt. Pożegnaj się z niespodziankami w postaci soku buraczanego zamiast wiśniowego! Z naszymi etykietami odnajdziesz się w każdej spiżarni!