Facebook
etykiety na butelki

Etykiety na butelki – dlaczego są konieczne? Wyjaśniamy

Każdy produkt, niezależnie czy jest to krem, słoiczek z miodem czy butelka z napojem, powinien mieć odpowiednie oznaczenie, na którym znajduje się informacja o producencie, składzie i ewentualnym przeznaczeniu. Etykieta to swoista metka dla danego produktu – z tego względu coraz częściej zwraca się uwagę na sam jej design. Odpowiednio stworzona etykieta z pewnością przyciągnie wzrok coraz większej liczby potencjalnych klientów i tym samym zachęci ich do poczynienia zakupu.

Wygląd to nie wszystko. Cechy doskonałej etykiety na butelki

W przypadku butelek, etykieta powinna posiadać kilka ważnych cech, takich jak przede wszystkim wytrzymałość. W firmie Grafpress zajmujemy się tworzeniem etykiet od zera, przykładając ogromną wagę do jakości swoich etykiet samoprzylepnych. Warto zwrócić tu uwagę na wysokiej jakości klej i druk, który nie może zetrzeć się podczas transportu. Warunki przechowywania napojów na magazynach bywają różne – czasem zdarza się, że produkty narażone są na wilgoć lub dłuższe leżakowanie (szczególnie obserwuje się to przy wyrobach w warunkach domowych, które później idą na sprzedaż). Z tego względu powinno się przede wszystkim stawiać na współpracę z doświadczonymi drukarniami – na przykład z nami!

Wybór drukarni. Postaw na Grafpress!

Od kilku lat zajmujemy się produkowaniem rozmaitych etykiet na produkty, używając przy tym najnowszych technologii drukarskich. Łączymy jakość z doskonałym designem, dzięki doświadczeniu osób pracujących w firmie. Współpracujemy z profesjonalnymi grafikami, gotowymi wcielić pomysł każdego klienta w życie. Uwielbiamy kreatywność – właśnie ona motywuje nas do podejmowania rozmaitych działań, mających na celu przede wszystkim zadowolenie rzeszy klientów, decydujących się powierzyć nam bojowe zadania. Nasze etykiety na butelki odznaczają się znakomitą trwałością – możesz sprawdzić to samemu, bowiem istnieje u nas opcja zamówienia próbnego wydruku. Na czym ona polega? Drukujemy egzemplarz pokazowy, wysyłamy go do ciebie, a ty sprawdzasz czy to właśnie to, czego szukasz! Więcej informacji znajdziesz w poszczególnych zakładkach na naszej stronie – z pewnością odszukasz coś dla siebie! Naszym celem jest zadowolenie każdego klienta i pomoc w realizacji pomysłu, którym może podbić rynek. Nie straszne nam żadne wyzwanie – zadowalamy nawet tych najbardziej wymagających!