Facebook

Czym skorupka za młodu nasiąknie… Czyli o tym jak uczyć swoje dziecko już od małego

Posiadanie dziecka przez wielu kojarzone jest ze stertą zabawek porozwalanych na podłodze i z kultowym już motywem nadepnięcia na klocek. Jednak czy przedstawiany w filmach nieporządek to nieodłączna część bycia rodzicem? To zależy, jak podchodzi się do kwestii sprzątania. Dzieci mają to do siebie, że uważnie obserwują swoich rodziców i otoczenie. Dlatego wielu ekspertów poleca, aby już od najmłodszych lat zachęcać dziecko do segregowania swoich zabawek i traktowania tego jako formę aktywności, która sprawia radość. Czas pożegnać się z uważaniem sprzątania za karę lub nudną czynność – chętnie dodamy do tego swoje trzy grosze…a raczej etykiety.

Etykiety samoprzylepne jako świetny początek nauki segregacji

Jak już wiadomo, dziecko musi zostać nakierowane do wykonania danej czynności, a aby było to jeszcze prostsze i angażujące, polecamy najpierw oznaczyć segregatory etykietami, na których powypisywane zostaną hasła takie jak „klocki”, „pluszaki”, „lalki” i tym podobne. W Grafpress wykonujemy etykiety samoprzylepne na specjalne zamówienia naszych Klientów, a także pomagamy w profesjonalnym zaprojektowaniu nowoczesnych grafik. Możemy więc zapewnić zarówno etykiety, jak i naklejki przedstawiające pluszaki etc. Nasz kreatywny team z pewnością znajdzie rozwiązanie i sprosta wymaganiom mam, jak i dzieci. Zaopatrzeni w etykiety, możecie wspólnie zacząć działać. Samodzielne etykietowanie przez dziecko pudełek będzie dla niego jedną z dobrych motywacji, gdyż to od niego zależne będzie, gdzie dokładnie będzie umieszczało poszczególne zabawki. W dodatku jest to ogromna frajda, która jest jedynie początkiem zabawy ze sprzątaniem. Współpraca z dzieckiem i chwalenie go w sumiennym segregowaniu powoduje, że maluch odczuwa to jako prawdziwą zabawę, nie zaś jak przykry obowiązek. Uwielbiamy kreatywne projekty, dlatego przyjmujemy zamówienia od dużych i małych firm, a także osób prywatnych.

Porządki rzecz najważniejsza! My pomagamy osiągnąć harmonię

Od lat zajmujemy się profesjonalnym drukiem etykiet samoprzylepnych. Nasze produkty wykonywane są najnowocześniejszą techniką druku, dzięki czemu poszczycić się możemy szczególną dbałością o każdy, nawet najmniejszy element wychodzący spod naszych maszyn. Towarzyszymy Klientom w całym procesie tworzenia etykiet, od doboru grafiki aż do finalnego dnia wysyłki (a także po nim!). Wybieraj spośród podłoży do druku, kształtów i form – wszystkie nasze etykiety samoprzylepne są wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie czy wymagające warunku. Pudełka z naklejonymi na nich etykietami można bezproblemowo przechowywać na strychu czy w piwnicy, bez obaw że zedrą się one, pozostawiając nieokreślone pudełko-niespodziankę. Z naszymi produktami oznaczysz wszystko co tylko zechcesz!